MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9952054
*
nr 995 2054
Stolar
4 st, Kai Kristensen
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:37:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 20:24:38
1
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kai kristensen karmstol karmstolar stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:35
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2054
Stolar
4 st, Kai Kristensen
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 20:24:38 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kai kristensen karmstol karmstolar stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:06 -
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:35